Vážení zákazníci,

základním prvkem našeho přístupu k zákazníkovi je jeho spokojenost. Pro naše i budoucí zákazníky vytváříme bonusové programy. Pokud u nás nakoupíte pneumatiky s přezutím  nebo si jen necháte přezout Vaše auto, stáváte se automaticky členem KLUBU PNEU STOJČÍN. Přináší to pro Vás řadu výhod, ze kterých budete mít samozřejmě užitek a my radost, že Vám můžeme dělat pomyšlení.

Mezi prioritní výhody klubového členství patří tzv.Dusíkový program. Ten spočívá v tom, že při zakoupení pneumatik u nás budete mít od nás nahuštěné pneumatiky po celou dobu jejich životnosti a to za 1,-Kč za pneumatiku i při opakovaném přezouvání. Dusík mimo jiné ochraňuje Vaši pneumatiku zevnitř a šetří Vaši peněženku. Dále udržuje stabilní tlak v pneumatikách a máme bohaté zkušenosti s tím, že zákazníci nemusejí dofukovat kola třeba i rok a půl.

Další velkou výhodou je pro naše členy KLUBU také bezplatné uskladnění pneumatik nebo celých sad včetně šroubů nebo matek kol a ozdobných krytů kol. Také mytí kol, která jsou znečištěná zejména blátem a  šmírem z brzdových destiček, je u nás samozřejmostí. Před uskladněním jsou kola prohlédnuta a umyta.

Náš servis také disponuje vlastní dostatečnou zásobou pneumatik, tak aby si zákazník u nás mohl v případě potřeby přezutí svého miláčka ze všech běžných rozměrů vybrat a do hodiny odjet s kompletně přezutým vozem. Není tedy třeba čekat na objednané pneumatiky a není nutné si kupovat pneumatiky jinde a pak je k nám na servis vozit. Samozřejmě, že pokud si zákazník přeje jiné pneumatiky, než které máme skladem, pneumatiky ihned doobjednáme za nejnižší možnou cenu tak, aby zákazník byl maximálně spokojen. 

Náš pneuservis je vybaven moderním přezouvacím a vyvažovacím zařízením.

Mimo běžných pneumatik v rozměrech 12"-23" dokážeme bez problémů přezout nízkoprofilové pneumatiky, na které používáme tzv. HELPER. To je zařízení, které výrazným způsobem napomáhá v demontáži a montáži těchto pneumatik, bez něj je montáž prakticky nemožná. HELPER také používáme k přezouvání moderních konstrukcí pneumatik, které nesou označení RunFlat, což jsou pneumatiky vyznačující se velmi tuhou bočnicí a při defektu na nich dojedete do nejbližšího servisu, aniž musíte měnit rezervní kolo. Někteří výrobci je také označují pod zkratkami RFT, SSR,CSR, DSST, ROF, ZP, VRFC a pod. Samozřejmostí je přezouvání jak ocelových tak ALU disků, na které jsme vybaveni ochrannými prvky tak, aby nedošlo k poškození vrchního laku disků.   

K vyvažování nazutých kol jsme vybaveni digitálním vyvažovacím zařízením vysoké kvality s několika programy na ocelové a ALU disky. Vyvažovací tělíska na vyvážení nazutých pneumatik používáme jak natloukací tak i nalepovací na ALU ráfky a to dokonce ve dvojí tloušťce, neboť některá auta tuto specialitu vyžadují. Dále pro vyvažování kol, u kterých je předpoklad, že se budou závaží ztrácet v terénu, používáme vyvažovací prášek. Ten se při nazouvání pneumatiky nasype do pneumatiky a při každém rozjezdu auta se kolo automaticky vyváží. 

Náš pneuservis také provádí veškeré opravy průpichů a průrazů pneumatik. Opravujeme studenými technologiemi, běžná oprava průpichu pneumatiky je na počkání a trvá cca půl hodiny.

Snažíme se, aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe a tak jim ještě v přezouvacích sezonách přilepšujeme různými dárky v podobě kapaliny do ostřikovačů a pod.

Pokud chcete využít služeb našeho pneuservisu, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

                                                                                                                                        Váš tým PNEU STOJČÍN