Vážení zákazníci,

- garanční, nebo-li záruční prohlídky

máte u nás zajištěny po dobu záruky zdarma. Prohlídky se samozřejmě vztahují na montáže provedené na našem servise.

Prohlídky se uskutečňují každých 10 tis. najetých kilometrů. Údaje o provedených prohlídkách a jednotlivých úkonech se zapisují do SERVISNÍ KNÍŽKY, kterou u nás obdržíte při přebírání vozidla po montáži.

ZDARMA Vám poskytneme zejména :

- diagnostické seřízení

  • napojení počítače na řídící jednotku
  • seřízení jednotlivých parametrů systému
  • upravení hodnot LED ukazatele paliva v kabině řidiče

- prohlídku systému jako celku

- kontrolu upevnění jednotlivých komponentů

 

- pozáruční servis

poskytujeme také po ujetí každých 10 tis. kilometrech. Je vhodné tento systém kontrol využívat, předejde se tak zbytečnému zanedbání údržby systému a jeho jednotlivých komponentů a posléze zbytečným poruchám.

Jako příklad můžeme uvést výměnu filtru LPG po ujetí 20 tis. kilometrů. Pokud se tento interval nedodrží, může dojít k jeho ucpání a poté systém ztratí výkon a auto přestane na pohon LPG fugovat, jak má. ten samý problém může nastat se zapalovacími svíčkami, nebo třeba zanesenými vstřiky a pod.

V každém případě se vyplatí pravidelné servisování, které ovšem nutně neznamená vynakládat při každých 10 tis. kilometrech velké výdaje na údržbu. Opak je pravdou. Při pravidelné výměně dílů, u kterých je to třeba, je to zanedbatelná částka oproti ušetřeným prostředkům za případně projetý benzín.

Například již zmiňovaný filtr LPG se mění každých 20 tis. kilometrů  a jeho cena se pohybuje okolo 300,-Kč, zapalovací svíčky BOSCH dodáváme za cca 120,-Kč za kus a měníme je cca 30 tis. km. Čili opravdu se nejedná o žádné velké výdaje, ale pravidelná údržba se vyplatí.